Dobra, solidna podłoga jest jednym z filarów każdego budynku. Aby można było łatwo i bez większych problemów ułożyć wybrane płytki czy panele, potrzebny jest najpierw jastrych. Podkład podłogowy ma za zadanie wyrównać powierzchnię przed nałożeniem wybranego materiału wykończeniowego.

W tej kategorii oferujemy zaprawy na posadzkę o konkretnych właściwościach, odpowiadającym potrzebom naszych klientów. W zależności od konkretnego rodzaju zaprawy są mrozoodporne, szybkotwardniejące oraz możliwe do nakładania zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Wysoka jakość naszych zapraw ceniona jest nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów z branży budowlanej. 

Każda zaprawa na posadzkę Bolix posiada krótki, a jednocześnie skuteczny skład. Wysoka zawartość polimerów w naszych produktach sprawia, że wygładzają one nawet bardzo wymagające powierzchnie. Wysokie właściwości samopoziomujące sprawiają, że zaprawy na posadzkę nie wymagają czasochłonnego wyrównywania. Niski skurcz liniowy w naszych produktach zapewnia wytrzymałość nawet w bardzo wymagających warunkach atmosferycznych. Odpowiednio dobrana zaprawa na posadzkę Bolix daje wieloletnią gwarancję trwałości podłoża.

Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami zapraw na posadzkę oraz kontaktu z naszymi fachowcami, którzy udzielą odpowiedzi na ewentualne pytania co do naszej oferty.

Zaprawy na posadzki | Wylewki cementowe

  • Zaprawa na posadzkę

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów