Taśmy hydroizolacyjne do balkonów i tarasów | Elastyczne taśmy uszczelniające butylowe

  • Uszczelnianie balkonu za pomocą taśmy butylowej

    Coraz częściej we współcześnie urządzonych łazienkach spotyka się prysznice, w których zamiast kabiny znajduje się jedynie szklaną ściankę. Dzięki temu zyskuje się więcej miejsca, co w niewielkich pomieszczeniach daje duże pole do zaaranżowania dodatkowej przestrzeni. Każdy, kto decyduje się na tego typu rozwiązanie, musi pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu miejsc szczególnie narażonych na wystąpienie wilgoci. Wbrew pozorom, zwykłe wyłożenie ściany i podłogi okładziną ceramiczną nie pomoże, gdy pod płytki zacznie przenikać woda. By zebrana woda nie dostała się do innych pokoi, stosuje się taśmy hydroizolacyjne. To wyroby o doskonałych właściwościach użytkowych. Za pomocą naszej taśmy balkonowej skutecznie ochronisz także swój balkon, taras czy patio przed wnikaniem w ich konstrukcję deszczu oraz topiącego się śniegu.

  • Znaczenie taśmy uszczelniającej na balkonie

    Powyższe uszczelniacze butylowe sprawdzą się również w innych miejscach, które narażone są na długotrwałe działanie wody i zwykle są wyłożone kaflami – na przykład na małym bądź większym tarasie. Taśma uszczelniająca na balkon zapobiega przenikaniu wilgoci do środka, a jej rozciągliwość pomaga w dotarciu do wszelkich zakamarków oraz innych trudno dostępnych miejsc. Szczególnymi właściwościami odznaczają się uszczelniacze budowlane zrobione z butylu, czyli polimeru pochodzącego z grupy kauczuków syntetycznych, który charakteryzuje się bardzo dobrą rozciągliwością. Ponadto, jego wysokie właściwości izolacyjne wpływają również na tłumienie hałasów. Jako taśma uszczelniająca na balkon sprawdzi się idealnie!

  • Uszczelniacze BOLIX - trwałe i niezawodne

    Taśmy hydroizolacyjne od firmy BOLIX są idealne dla Twojego balkonu, jeśli poszukujesz produktu odpornego na alkalia - wszelkiego rodzaju tlenki i wodorotlenki litowców, glinu i magnezu. W ten sposób zabezpieczysz każdy centymetr kwadratowy swojego wyjścia z mieszkania przed niepożądanymi roztworami. Taśma uszczelniająca m.in. na balkon HYDRO-MS to przykład produktu służącego do ochrony budynków zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, a przy tym może być stosowana do podłogowego ogrzewania. Do wzmacniania miejsc krytycznych rekomendujemy z kolei taśmy hydroizolacyjne HYDRO-MB. Jeżeli poszukujesz dobrych uszczelniaczy budowlanych - zapoznaj się z naszymi produktami!

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów