• Oferta tynków

    Prezentowany tynk cienkowarstwowy przeznaczony jest do rozmaitych zastosowań. Obejmuje on przede wszystkim wykonywanie dekoracyjnych oraz ochronnych wypraw zarówno wewnątrz pojedynczych pomieszczeń, jak i na zewnątrz powstających lub już istniejących budynków. Nasz tynk cienkowarstwowy nadaje się również do aplikacji w obrębie systemów ociepleniowych, bazujących na wykorzystaniu wełny mineralnej oraz styropianu. Świetnie sprawdzają się także w ramach podłóż mineralnych, np. cementowych, betonowych czy też cementowo-wapiennych. Za pośrednictwem tynku BOLIX KA w wariancie BIO complex można ponadto zabezpieczyć fasadę obiektu przed czynnikami mikrobiologicznymi.

  • Właściwości

    Jeżeli chodzi o właściwości robocze, niemal każdy tynk cienkowarstwowy od Bolix cechuje się m.in. oddychającą, paroprzepuszczalną strukturą, świetną przyczepnością, wysoką elastycznością oraz dużą prostotą użytkowania, podwyższonym współczynnikiem ochrony przed wilgocią, intensywnym nasłonecznieniem, deszczem, gradem, śniegiem i uszkodzeniami mechanicznymi, zwiększoną odpornością na zabrudzenia, przebarwienia oraz porost grzybów i alg, dostępnością w ramach obszernej palety kolorystycznej, wieloletnią stabilnością swojej estetyki, właściwościami samoczyszczącymi, uzyskiwanymi dzięki niskiej zwilżalności oraz charakterystycznej dla siebie hydrofobowości (dotyczy szczególnie tynków Bolix SIT oraz SIT-P). Każdą osobę zainteresowaną oferowanymi poniżej tynkami cienkowarstwowymi, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem oraz zachęcamy do przeglądania kart poszczególnych produktów.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów