• Oferta tynków

    Prezentowany tynk cienkowarstwowy przeznaczony jest do rozmaitych zastosowań. Obejmuje on przede wszystkim wykonywanie dekoracyjnych oraz ochronnych wypraw zarówno wewnątrz pojedynczych pomieszczeń, jak i na zewnątrz powstających lub już istniejących budynków. Nasz tynk cienkowarstwowy nadaje się również do aplikacji w obrębie systemów ociepleniowych, bazujących na wykorzystaniu wełny mineralnej oraz styropianu. Świetnie sprawdzają się także w ramach podłóż mineralnych, np. cementowych, betonowych czy też cementowo-wapiennych. Za pośrednictwem tynku BOLIX KA w wariancie BIO complex można ponadto zabezpieczyć fasadę obiektu przed czynnikami mikrobiologicznymi.

  • Właściwości

    Jeżeli chodzi o właściwości robocze, niemal każdy tynk cienkowarstwowy od Bolix cechuje się m.in. oddychającą, paroprzepuszczalną strukturą, świetną przyczepnością, wysoką elastycznością oraz dużą prostotą użytkowania, podwyższonym współczynnikiem ochrony przed wilgocią, intensywnym nasłonecznieniem, deszczem, gradem, śniegiem i uszkodzeniami mechanicznymi, zwiększoną odpornością na zabrudzenia, przebarwienia oraz porost grzybów i alg, dostępnością w ramach obszernej palety kolorystycznej, wieloletnią stabilnością swojej estetyki, właściwościami samoczyszczącymi, uzyskiwanymi dzięki niskiej zwilżalności oraz charakterystycznej dla siebie hydrofobowości (dotyczy szczególnie tynków Bolix SIT oraz SIT-P). Każdą osobę zainteresowaną oferowanymi poniżej tynkami cienkowarstwowymi, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem oraz zachęcamy do przeglądania kart poszczególnych produktów.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów