Tynki cienkowarstwowe - zewnętrzne, mineralne, białe

  • Oferta tynków cienkowarstwowych

    Prezentowany tynk cienkowarstwowy przeznaczony jest do rozmaitych zastosowań. Obejmuje on przede wszystkim wykonywanie dekoracyjnych oraz ochronnych wypraw zarówno wewnątrz pojedynczych pomieszczeń, jak i na zewnątrz powstających lub już istniejących budynków. Nasz tynk cienkowarstwowy zewnętrzny nadaje się również do aplikacji w obrębie systemów ociepleniowych, bazujących na wykorzystaniu wełny mineralnej oraz styropianu. Świetnie sprawdzają się także w ramach podłóż mineralnych, np. cementowych, betonowych czy też cementowo-wapiennych. Za pośrednictwem tynku BOLIX KA w wariancie BIO COMPLEX można ponadto zabezpieczyć fasadę obiektu przed czynnikami mikrobiologicznymi.

  • Właściwości cienkowarstwowych tynków

    Jeżeli chodzi o właściwości robocze, to niemal każde tynki zewnętrzne cienkowarstwowe od Bolix cechują się m.in. oddychającą, paroprzepuszczalną strukturą, świetną przyczepnością, wysoką elastycznością oraz dużą prostotą użytkowania czy właściwościami samoczyszczącymi, uzyskiwanymi dzięki niskiej zwilżalności oraz charakterystycznej dla siebie hydrofobowości (dotyczy szczególnie tynków Bolix SIT oraz SIT-P). Pełną charakterystykę poszczególnego tynku cienkowarstwowego można znaleźć na karcie informacyjnej, umieszczonej na podstronie produktowej.

    Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości tynku cienkościennego, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem. Podpowiemy, które rozwiązania sprawdzą się najlepiej jeśli chodzi o Twoje potrzeby.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów