Dekoracyjne tynki mozaikowe - w kuchni, w przedpokoju, w salonie

 • Mozaikowe tynki - odrobina egzotyki w Twoim domu

  Tynki mozaikowe do wnętrz swoją nazwę zawdzięczają nietypowemu wykończeniu. Ich powierzchnia składa się z tysięcy malutkich kamyczków, które tworzą specyficzną teksturę. Tynki mozaikowe świetnie nadają się do przedpokoju, kuchni i innych pomieszczeń narażonych na częsty kontakt z brudem. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Na tynkach dekoracyjnych mozaikowych zabrudzenia są znacznie mniej widoczne, niż na standardowych gładziach. Wykończenie jest też niezwykle odporne na działanie silnych detergentów. Tynk mozaikowy w przedpokoju lub kuchni będzie nie tylko pięknie się prezentował - zabezpieczy też ściany przed wilgocią. Zmniejsza to znacznie ryzyko pojawienia się pleśni w pomieszczeniu. Mozaikowa masa tynkarska daje również możliwości artystycznych popisów. Różne kolory mogą być ze sobą łączone, tworząc wyjątkowe kompozycje. Chociaż mogłoby się wydawać, że tynki dekoracyjne mozaikowe są trudne w aplikacji, wcale tak nie jest! Do ich aplikacji potrzebujesz takich samych narzędzi, jak do wszystkich innych gładzi - niczego więcej.

 • Tynki dekoracyjne na zewnątrz i wewnątrz budynków

  Oferujemy znakomite jakościowo tynki dekoracyjne, służące do wykonywania ochronnych i ozdobnych powłok cienkowarstwowych w środku oraz na zewnątrz obiektów. Pozwalają one na uzyskanie trwałych, solidnych, a przy tym efektownych walorów architektonicznych. Nasz asortyment obejmuje tynki mozaikowe, wersje imitujące kamień naturalny oraz strukturalne tynki rolkowe. Produkty wyróżniają się dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz porastanie przez grzyby i glony. Są też niepodatne na promieniowanie UV i oddziaływanie czynników atmosferycznych.

  Dekoracyjne tynki nadają się do wykończenia powierzchni i detali architektonicznych na odpowiednio przygotowanych, równych podłożach mineralnych. Można je stosować m.in. na tynkach cementowo-wapiennych, cementowych oraz na betonie. Wyróżniają się łatwą i szybką aplikacją. Tynk strukturalny do kuchni i przedpokoju Bolix nakłada się tak przyjemnie, jak standardowe gładzie.

 • Tynk mozaikowy w kuchni, salonie, na elewacji

  Nasze tynki mozaikowe są szczególnie polecane do wykonywania gzymsów, pilastrów i cokołów we wnętrzach, a także elementów ozdobnych na zewnętrznych ścianach budynków. Sprawdzą się jako tynk mozaikowy w przedpokoju, pokoju gościnnym, kuchni czy jadalni. Tynk mozaikowy w salonie lub dowolnym innym pomieszczeniu pozwala stworzyć estetyczny, oryginalny efekt. Dzięki dużej wytrzymałości na otarcia może być również wykorzystywany do tworzenia lamperii np. na klatkach schodowych. Tynki są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, co pozwala na wygodne dopasowanie produktu do aranżacji pomieszczenia albo wyglądu elewacji.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów