• Tynki dekoracyjne na zewnątrz i wewnątrz budynków

    Oferujemy znakomite jakościowo tynki dekoracyjne, służące do wykonywania ochronnych i ozdobnych powłok cienkowarstwowych w środku oraz na zewnątrz obiektów. Pozwalają one na uzyskanie trwałych, solidnych, a przy tym efektownych walorów architektonicznych. Nasz asortyment obejmuje tynki mozaikowe, wersje imitujące kamień naturalny oraz strukturalne tynki rolkowe. Produkty wyróżniają się dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz porastanie przez grzyby i glony. Są też odporne na promieniowanie UV i oddziaływanie czynników atmosferycznych.

    Dekoracyjne tynki nadają się do wykończenia powierzchni i detali architektonicznych na odpowiednio przygotowanych, równych podłożach mineralnych. Można je stosować m.in. na tynkach cementowo-wapiennych, cementowych oraz na betonie. Wyróżniają się łatwą i szybką aplikacją.

  • Tynk mozaikowy w kuchni, salonie, na elewacji

    Nasze tynki mozaikowe są szczególnie polecane do wykonywania gzymsów, pilastrów i cokołów we wnętrzach, a także elementów ozdobnych na zewnętrznych ścianach budynków. Sprawdzą się jako tynk mozaikowy w przedpokoju, pokoju gościnnym, kuchni czy jadalni. Tynk mozaikowy w salonie lub dowolnym innym pomieszczeniu pozwala stworzyć estetyczny, oryginalny efekt. Dzięki dużej wytrzymałości na otarcia może być również wykorzystywany do tworzenia lamperii np. na klatkach schodowych. Tynki są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, co pozwala na wygodne dopasowanie produktu do aranżacji pomieszczenia albo wyglądu elewacji.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów