• Zastosowanie tynku silikatowego

  Tynki cienkowarstwowe są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem na rynku, co wynika z ich wielu  zalet. Do tej grupy produktów należy na przykład tynk silikatowy. To rodzaj tynku krzemianowego, którego spoiwem jest wodne szkło potasowe. W trakcie produkcji dodaje się również różnego rodzaju żywice syntetyczne. W efekcie tynki silikatowe uzyskują dobre właściwości robocze oraz paroprzepuszczalność. Dzięki niej mogą zostać zastosowane w:

  • systemach dociepleń z użyciem styropianu,
  • systemach dociepleń opartych na wełnie mineralnej,
  • przygotowanych podłożach mineralnych (takich jak beton czy tynki cementowe).

  Ze względu na swoje przeznaczenie tynki silikatowe charakteryzują się odpornością na czynniki atmosferyczne. Można więc używać ich zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

 • Czym cechuje się tynk silikatowy BOLIX?

  Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencyjnych tynków naprawdę dobrą paroprzepuszczalnością. Można wręcz mówić o „oddychającym” materiale. Poza tym tynk silikatowy marki BOLIX zapewnia dobrą przyczepność do podłoża mineralnego wraz ze stworzeniem trwałej warstwy wierzchniej ściany. Co więcej, są niemal niewrażliwe na porastanie przez glony i grzyby. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej nasze tynki silikatowe nadają się zwłaszcza do dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Można je zastosować np. przy renowacji zabytkowych budynków.

  Zainteresowanych profesjonalnym tynkiem silikatowym zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie dotyczące asortymentu.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów