• Szeroki wybór tynków wewnętrznych BOLIX

    W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór tynków wewnętrznych do wszechstronnych zastosowań. Oferta obejmuje produkty do nanoszenia maszynowego oraz ręcznego wykonywania dekoracyjno-ochronnych wypraw tynkarskich imitujących dany materiał. Obecnie najpopularniejsze w branży są tynki cementowo-wapienne i gipsowe. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i urządzanych w klasycznym bądź minimalistycznym stylu. Doskonale nadają się do zastosowania w łazienkach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych. Głównym zadaniem tynków wewnętrznych jest stworzenie estetycznego wyglądu we wnętrzach domu czy mieszkania. Chronią także przed zawilgoceniem i posiadają dobre właściwości ogniochronne, a przy tym są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, grzyby, pleśń czy szkodliwe działanie promieni UV.

  • Tynki wewnętrzne jako element dekoracji

    Znajdujące się w naszej ofercie tynki wewnętrzne mogą imitować kamień naturalny, piaskowiec, granit, cegłę, a nawet drewno. Mnogość barw, faktur i wzorów oraz łatwość stosowania na rozmaitych podłożach sprawiają, że możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone. Większość z dostępnych tynków wewnętrznych można także stosować na zewnątrz budynków. W ofercie posiadamy poza tym obrzutkę tynkarską, która zwiększa przyczepność tynków cementowo-wapiennych do powierzchni. Przed nałożeniem tynku podłoże powinno być starannie oczyszczone z tłuszczu, kurzu i innych zabrudzeń. Gotowe tynki wewnętrzne posiadają znaczną przewagę nad przygotowywanymi na budowie. Przede wszystkim za każdym razem gwarantują uzyskanie odpowiednich parametrów roboczych.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów