• Szeroki wybór tynków wewnętrznych BOLIX

    W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór tynków wewnętrznych do wszechstronnych zastosowań. Oferta obejmuje produkty do nanoszenia maszynowego oraz ręcznego wykonywania dekoracyjno-ochronnych wypraw tynkarskich imitujących dany materiał. Obecnie najpopularniejsze w branży są tynki cementowo-wapienne i gipsowe. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i urządzanych w klasycznym bądź minimalistycznym stylu. Doskonale nadają się do zastosowania w łazienkach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych. Głównym zadaniem tynków wewnętrznych jest stworzenie estetycznego wyglądu we wnętrzach domu czy mieszkania. Chronią także przed zawilgoceniem i posiadają dobre właściwości ogniochronne, a przy tym są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, grzyby, pleśń czy szkodliwe działanie promieni UV.

  • Tynki wewnętrzne jako element dekoracji

    Znajdujące się w naszej ofercie tynki wewnętrzne mogą imitować kamień naturalny, piaskowiec, granit, cegłę, a nawet drewno. Mnogość barw, faktur i wzorów oraz łatwość stosowania na rozmaitych podłożach sprawiają, że możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone. Większość z dostępnych tynków wewnętrznych można także stosować na zewnątrz budynków. W ofercie posiadamy poza tym obrzutkę tynkarską, która zwiększa przyczepność tynków cementowo-wapiennych do powierzchni. Przed nałożeniem tynku podłoże powinno być starannie oczyszczone z tłuszczu, kurzu i innych zabrudzeń. Gotowe tynki wewnętrzne posiadają znaczną przewagę nad przygotowywanymi na budowie. Przede wszystkim za każdym razem gwarantują uzyskanie odpowiednich parametrów roboczych.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów