Tynki wewnętrzne – cienkowarstwowe, wapienne strukturalne

  • Szeroki wybór tynków wewnętrznych BOLIX

    W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór tynków wewnętrznych do wszechstronnych zastosowań. Oferta obejmuje produkty do nanoszenia maszynowego oraz ręcznego wykonywania dekoracyjno-ochronnych wypraw tynkarskich imitujących dany materiał. Obecnie najpopularniejsze w branży są tynki cementowo-wapienne i gipsowe. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i urządzanych w klasycznym bądź minimalistycznym stylu. Doskonale nadają się do zastosowania w łazienkach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych. Głównym zadaniem tynków wewnętrznych jest stworzenie estetycznego wyglądu we wnętrzach domu czy mieszkania. Chronią także przed zawilgoceniem i posiadają dobre właściwości ogniochronne, a przy tym są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, grzyby, pleśń czy szkodliwe działanie promieni UV.

  • Tynki wewnętrzne jako element dekoracji

    Znajdujące się w naszej ofercie tynki wewnętrzne mogą imitować kamień naturalny, piaskowiec, granit, cegłę, a nawet drewno. Mnogość barw, faktur i wzorów oraz łatwość stosowania na rozmaitych podłożach sprawiają, że możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone. Większość z dostępnych tynków wewnętrznych można także stosować na zewnątrz budynków. W ofercie posiadamy również obrzutkę tynkarską, tzw. szpryc, która zwiększa przyczepność tynków cementowo-wapiennych do powierzchni. Przed nałożeniem tynku podłoże powinno być starannie oczyszczone z tłuszczu, kurzu i innych zabrudzeń. Gotowe tynki wewnętrzne posiadają znaczną przewagę nad przygotowywanymi na budowie. Główną ich zaletą jest to, że za każdym razem gwarantują uzyskanie odpowiednich parametrów roboczych.

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą tynków wewnętrznych cienkowarstwowych, zapraszamy do zakupów lub do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. 

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów