Zaprawy murarskie i tynkarskie do klinkieru

 • Solidne zaprawy murarskie

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych gotowych zapraw murarskich. W asortymencie znajdują się zaprawy murarskie do spoinowania oraz murowania klinkieru i kamienia, wyrównawczo-murarskie, a także zaprawy cienkowarstwowe. Zaprawy murarskie wykorzystywane są głównie w budownictwie, gdzie służą jako spoiwo łączące elementy ścian oraz murów. Dostępne w sprzedaży produkty charakteryzują się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi – nasze zaprawy tynkarskie, w zależności od rodzaju, są mrozo- i wodoodporne, a także odznaczają się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża oraz niewrażliwością na zmienne warunki atmosferyczne. Gotowe zaprawy murarskie przygotowuje się znacznie szybciej niż tradycyjne cementowe, wykonywane na placach budowy.

 • Kleje do klinkieru Bolix - najlepszy wybór

  W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim najwyższej jakości zaprawy do klinkieru. Wybór tej odpowiedniej jest kluczowy, jeżeli chcesz szybko zakończyć prace. Zaprawa klinkierowa pozwala na murowanie elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych. Powinna być odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na niekorzystne warunki atmosferyczne (jeżeli klinkier znajduje się na zewnątrz). Niskiej jakości zaprawa do klinkieru może wpływać na wytrzymałość, a także estetykę konstrukcji. Gładzie tego typu często wywołują białe wykwity na powierzchni muru. Zaprawa murarska do klinkieru Bolix to gwarancja, że wszystko pójdzie po Twojej myśli!

 • Zaprawy tynkarskie dla murarzy

  Zaprawy murarskie i tynkarskie Bolix mogą być używane zarówno w domowych, jak i profesjonalnych warunkach. Są niezwykle wydajne i gwarantują 100% powtarzalność parametrów technicznych. Posiadają wszelkie wymagane dokumenty dopuszczające je do użytku. Zaprawy tynkarskie odgrywają istotną rolę w zachowaniu właściwości nośnych ścian oraz zapewnieniu odpowiedniego poziomu izolacji cieplnej. Duże znaczenie mają tutaj proporcje składników - za mało lub zbyt wiele wody w mieszance wpływa niekorzystnie na osiągane rezultaty. Przy wyborze zaprawy murarskiej należy kierować się m.in. typem ściany, charakterystyką techniczną materiałów oraz technologią budowy. Źle dobrana zaprawa murarska może znacząco obniżyć właściwości cieplne muru. Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim wyborem, sięgnij po produkt najwyższej jakości. Zaprawy tynkowe Bolix to gwarancja wytrzymałości i przyjemnej aplikacji.

  Zaprawy murarskie najlepiej przechowywać w miejscu zadaszonym, gdzie nie będą narażone na działanie wilgoci. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami technicznymi umieszczonymi na etykiecie. W razie szczegółowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów