• Solidne zaprawy murarskie

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych gotowych zapraw murarskich. W asortymencie znajdują się zaprawy murarskie do spoinowania oraz murowania klinkieru i kamienia, wyrównawczo-murarskie, a także cienkowarstwowe. Zaprawy murarskie wykorzystywane są głównie w budownictwie, gdzie służą jako spoiwo łączące elementy ścian oraz murów. Dostępne w sprzedaży produkty charakteryzują się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi – nasze zaprawy tynkarskie, w zależności od rodzaju, są mrozo- i wodoodporne, a także odznaczają się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża oraz niewrażliwością na zmienne warunki atmosferyczne. Gotowe zaprawy murarskie przygotowuje się znacznie szybciej niż tradycyjne cementowe, wykonywane na placach budowy.

  • Zaprawy dla murarzy od BOLIX

    Są niezwykle wydajne i gwarantują 100% powtarzalność parametrów technicznych. Posiadają wszelkie wymagane dokumenty dopuszczające je do użytku. Zaprawy tynkarskie odgrywają istotną rolę w zachowaniu właściwości nośnych ścian oraz zapewnieniu odpowiedniego poziomu izolacji cieplnej. Duże znaczenie mają tutaj proporcje składników, za mało lub zbyt wiele wody w mieszance wpływa niekorzystnie na osiągane rezultaty. Przy wyborze zaprawy murarskiej należy się kierować m.in. typem ściany, charakterystyką techniczną materiałów oraz technologią budowy. Źle dobrana zaprawa może znacząco obniżyć właściwości cieplne muru. Zaprawy murarskie najlepiej przechowywać w miejscu zadaszonym, gdzie nie będą narażone na działanie wilgoci. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami technicznymi umieszczonymi na etykiecie.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów