• Chemia budowlana Bolix

    Do dyspozycji naszych klientów oddajemy szeroki i jednocześnie zróżnicowany asortyment chemii budowlanej. Dla Twojej wygody poszczególne propozycje przypisane zostały dodatkowo do podkategorii produktowych, obejmujących przede wszystkim taki asortyment jak: bezcementowe kleje dyspersyjne, wykorzystywane w obrębie warstw zbrojnych - Bolix KD, kleje do ociepleń wełnianych (Bolix WM, ZW, UWM) oraz styropianowych (m.in. Bolix U, KD oraz Z,) akrylowe, mineralne, silikonowe, a także silikatowe tynki elewacyjne Bolix – do zastosowań ochronnych i dekoracyjnych, wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Chemia budowlana, która jest oferowana przez naszą firmę to także tynki akrylowe, silikonowe oraz silikatowe farby elewacyjne, w tym także z zabezpieczeniem mikrobiologicznym (np. Bolix AZ COMPLEX)

  • Szeroka oferta chemii budowlanej w naszej ofercie

    Ponadto nasza oferta chemii budowlanej i tynków budowlanych zawiera również podkłady tynkarskie, preparaty gruntujące oraz emulsje izolacyjne, niskoprężne piany montażowe oraz pianki do przytwierdzania styropianu - Bolix PM-L oraz ZP, siatki zbrojące o zróżnicowanej gramaturze, dostępne również w wariancie pancernym (Bolix HD 335/P) oraz chemia budowlana do usuwania oraz zabezpieczania stropów oraz ścian przed czynnikami mikrobiologicznymi (np. Bolix GLO COMPLEX lub PRO COMPLEX).

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów