Chemia budowlana – tynki, farby elewacyjne i nie tylko

  • Chemia budowlana Bolix

    Do dyspozycji naszych klientów oddajemy szeroki i jednocześnie zróżnicowany asortyment chemii budowlanej w różnych konfiguracjach i kategoriach. Dla Twojej wygody poszczególne propozycje przypisane zostały dodatkowo do podkategorii produktowych, obejmujących przede wszystkim taki asortyment jak: bezcementowe kleje dyspersyjne, wykorzystywane w obrębie warstw zbrojnych - Bolix KD, kleje do ociepleń wełnianych (Bolix WM, ZW, UWM) oraz styropianowych (m.in. Bolix U, KD oraz Z), akrylowe, mineralne, silikonowe, a także silikatowe tynki elewacyjne Bolix – do zastosowań ochronnych i dekoracyjnych, wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Chemia budowlana, która jest oferowana przez naszą firmę, to także tynki akrylowe, silikonowe oraz silikatowe farby elewacyjne, w tym także z zabezpieczeniem mikrobiologicznym (na przykład: Bolix AZ COMPLEX). Niezależnie od wyboru produktu - tynki i farby elewacyjne firmy Bolix to uznane przez wielu fachowców produkty, które znajdą zastosowanie podczas każdej budowy czy prac wykończeniowych.

  • Szeroka oferta chemii budowlanej w naszej ofercie

    Nasza oferta chemii budowlanej i tynków budowlanych zawiera również podkłady tynkarskie, preparaty gruntujące oraz emulsje izolacyjne. W asortymencie firmy znajdziemy również niskoprężne piany montażowe oraz pianki do przytwierdzania styropianu. Są to produkty z serii - Bolix PM-L oraz ZP. W ofercie dostępne są produkty takie jak: siatki zbrojące o zróżnicowanej gramaturze, dostępne również w wariancie pancernym (Bolix HD 335/P) oraz chemia budowlana do usuwania, oraz zabezpieczania stropów, oraz ścian przed czynnikami mikrobiologicznymi (np. Bolix GLO COMPLEX lub PRO COMPLEX)

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów