• Bogaty asortyment farb elewacyjnych

    W tej kategorii przygotowaliśmy bogaty asortyment farb elewacyjnych Bolix, służących do wykonywania powłok zabezpieczających oraz ochronnych na zewnętrznych powierzchniach budynków. Farby elewacyjne Bolix gwarantują uzyskanie trwałej powłoki, której nie trzeba będzie odświeżać nawet przez kilkanaście lat. W ofercie dostępne są produkty z zabezpieczeniem mikrobiologicznym, z efektem perlenia, na tynki o drobnych rysach, a także farby elewacyjne akrylowe i farby silikonowe. Elewacje budynków narażone są na działanie wielu różnych czynników środowiskowych, takich jak: opady deszczu czy śniegu, porywisty wiatr, ujemne temperatury czy silne promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farby Bolix sprawi, że będą one chronione przed ich działaniem, a kolor pozostanie intensywny na długi czas.

  • Hydrofobowość naszych farb elewacyjnych

    Wysoka hydrofobowość naszych produktów zagwarantuje odparowywanie wody ze ścian. Zwiększy się także ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Farby elewacyjne powinny być nałożone na powierzchnię w dwóch warstwach. W tym celu można korzystać z pędzla, wałka bądź agregatu natryskowego. Nie istnieje jedna uniwersalna farba do wszystkich rodzajów podłoża i warunków. Z tego też względu przy wyborze należy kierować się właściwościami powierzchni, na której się znajdzie, stylem budynku oraz sposobem jego eksploatacji. Inne farby elewacyjne stosuje się w przypadku obiektów zabytkowych, a inne do elewacji nowoczesnych budowli. Produkty z właściwościami samoczyszczącymi najczęściej wykorzystuje się w przypadku budynków zlokalizowanych w pobliżu arterii komunikacyjnych bądź narażonych na zapylenie.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że: 1) Administratorem danych osobowych jest Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec. 2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez e-mail: iod@bolix.pl lub pisemnie na adres Administratora. 3) Podanie danych na formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania newsletteru. 4) Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, tj.: a) marketingu własnych produktów; b) wykrywania nadużyć i zapobiegania im; c) ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń. 5) W każdym momencie mam prawo zrezygnować z otrzymywania newsletteru klikając link zawarty w newsletterze. 6) Dane moje będą przechowywane przez czas trwania subskrypcji newsletteru, a następnie nie dłużej niż przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z subskrypcji. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie. 7) Moje dane osobowe mogą być ujawniane podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub udostępniającym narzędzia teleinformatyczne. 8) Przysługują mi prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu. Z tych praw mogę skorzystać składając wniosek w siedzibie Bolix S.A. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa. 9) Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy prawa.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów