• Bogaty asortyment farb elewacyjnych

    W tej kategorii przygotowaliśmy bogaty asortyment farb elewacyjnych Bolix, służących do wykonywania powłok zabezpieczających oraz ochronnych na zewnętrznych powierzchniach budynków. Farby elewacyjne Bolix gwarantują uzyskanie trwałej powłoki, której nie trzeba będzie odświeżać nawet przez kilkanaście lat. W ofercie dostępne są produkty z zabezpieczeniem mikrobiologicznym, z efektem perlenia, na tynki o drobnych rysach, a także farby elewacyjne akrylowe i farby silikonowe. Elewacje budynków narażone są na działanie wielu różnych czynników środowiskowych, takich jak: opady deszczu czy śniegu, porywisty wiatr, ujemne temperatury czy silne promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farby zewnętrzne Bolix sprawi, że będą one chronione przed ich działaniem, a kolor pozostanie intensywny na długi czas.

  • Hydrofobowość naszych farb elewacyjnych

    Wysoka hydrofobowość naszych produktów zagwarantuje odparowywanie wody ze ścian. Zwiększy się także ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Farby zewnętrzne elewacyjne powinny być nałożone na powierzchnię w dwóch warstwach. W tym celu można korzystać z pędzla, wałka bądź agregatu natryskowego. Nie istnieje jedna uniwersalna farba do wszystkich rodzajów podłoża i warunków. Z tego też względu przy wyborze należy kierować się właściwościami powierzchni, na której się znajdzie, stylem budynku oraz sposobem jego eksploatacji. Inne farby elewacyjne stosuje się w przypadku obiektów zabytkowych, a inne do elewacji nowoczesnych budowli. Produkty z właściwościami samoczyszczącymi najczęściej wykorzystuje się w przypadku budynków zlokalizowanych w pobliżu arterii komunikacyjnych bądź narażonych na zapylenie.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów