• Farby elewacyjne

    W tej kategorii przygotowaliśmy bogaty asortyment farb elewacyjnych Bolix, służących do wykonywania powłok zabezpieczających oraz ochronnych na zewnętrznych powierzchniach budynków. Farby Bolix gwarantują uzyskanie trwałej powłoki, której nie trzeba będzie odświeżać nawet przez kilkanaście lat. W ofercie dostępne są produkty z zabezpieczeniem mikrobiologicznym, z efektem perlenia, na tynki o drobnych rysach, a także farby elewacyjne akrylowe i silikonowe. Elewacje budynków narażone są na działanie wielu różnych czynników środowiskowych, takich jak: opady deszczu czy śniegu, porywisty wiatr, ujemne temperatury czy silne promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farby Bolix sprawi, że będą one chronione przed ich działaniem, a kolor pozostanie intensywny na długi czas.

  • Farby elewacyjne BOLIX

    Wysoka hydrofobowość naszych produktów zagwarantuje odparowywanie wody ze ścian. Zwiększy się także ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Farby elewacyjne powinny być nałożone na powierzchnię w dwóch warstwach. W tym celu można korzystać z pędzla, wałka bądź agregatu natryskowego. Nie istnieje jedna uniwersalna farba do wszystkich rodzajów podłoża i warunków. Z tego też względu przy wyborze należy kierować się właściwościami powierzchni, na której się znajdzie, stylem budynku oraz sposobem jego eksploatacji. Inne farby elewacyjne stosuje się w przypadku obiektów zabytkowych, a inne do elewacji nowoczesnych budowli. Produkty z właściwościami samoczyszczącymi najczęściej wykorzystuje się w przypadku budynków zlokalizowanych w pobliżu arterii komunikacyjnych bądź narażonych na zapylenie.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów