Farby elewacyjne strukturalne | Farby zewnętrzne na dom, balkon, do tynku

 • Bogaty asortyment farb elewacyjnych

  W tej kategorii przygotowaliśmy bogaty asortyment farb elewacyjnych Bolix, służących do wykonywania powłok zabezpieczających oraz ochronnych na zewnętrznych powierzchniach budynków. Farby elewacyjne Bolix gwarantują uzyskanie trwałej powłoki, której nie trzeba będzie odświeżać nawet przez kilkanaście lat. W ofercie dostępne są produkty z zabezpieczeniem mikrobiologicznym, z efektem perlenia, na tynki o drobnych rysach, a także farby elewacyjne akrylowe i farby silikonowe. Komponując nasze farby na elewacje, wzięliśmy pod uwagę wszystkie możliwe czynniki, które mogłyby doprowadzić do jej zniszczenia. Elewacje budynków narażone są na działanie wielu różnych czynników środowiskowych, takich jak: opady deszczu czy śniegu, porywisty wiatr, ujemne temperatury czy silne promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farby zewnętrzne Bolix sprawi, że będą one chronione przed ich działaniem, a kolor pozostanie intensywny na długi czas.

 • Hydrofobowość naszych farb elewacyjnych

  Wysoka hydrofobowość naszych produktów zagwarantuje odparowywanie wody ze ścian. Zwiększy się także ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Farby zewnętrzne elewacyjne powinny być nałożone na powierzchnię w dwóch warstwach. W tym celu można korzystać z pędzla, wałka bądź agregatu natryskowego. Nie istnieje jedna uniwersalna mineralna farba elewacyjna do wszystkich rodzajów podłoża i warunków. Z tego też względu przy wyborze należy kierować się właściwościami powierzchni, na której się znajdzie, stylem budynku oraz sposobem jego eksploatacji. Inne farby elewacyjne stosuje się w przypadku obiektów zabytkowych, a inne do elewacji nowoczesnych budowli. Produkty z właściwościami samoczyszczącymi najczęściej wykorzystuje się w przypadku budynków zlokalizowanych w pobliżu arterii komunikacyjnych bądź narażonych na zapylenia. Farby na tynk zewnętrzny Bolix możesz zastosować na dowolną powierzchnię - zarówno na wcześniej niemalowaną, jak i tę, którą zamierzasz odnowić.

 • Farby na zewnątrz domu Bolix - całkowicie bezpieczne, a przy tym skuteczne

  Warto pamiętać też o tym, że każda farba strukturalna elewacyjna Bolix zawiera mniej niż 1% formaldehydu. Nasze produkty nie zawierają również fenoli - popularnych alergenów, wywołujących podrażnienia skóry i oczu. Farby na tynki zewnętrzne Bolix są bezpieczne dla środowiska i twojej rodziny!

  Farby elewacyjne Bolix pozwalają dłużej cieszyć się pięknym frontem domu. Nasze produkty nadają się zarówno do pierwszego malowania, jak i odnawiania poprzednich warstw. Farby zewnętrzne Bolix to najlepszy wybór, jeżeli planujesz prace dekoracyjne lub konserwacyjnych na powłokach malarskich. Planujesz remont? Bolix chętnie pomoże! Nasze farby zewnętrzne świetnie sprawdzą się na ścianach domu, na balkonie lub na tarasie.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów