• Kleje do ociepleń

    Dostępny poniżej asortyment dzieli się na dwa podstawowe rodzaje - kleje do ociepleń z wełny mineralnej oraz kleje do stosowania w połączeniu z płytami styropianowymi. Jeśli chodzi o pierwszą z wymienionych grup, zaprawy przeznaczone są do wykonywania warstw zbrojnych, a także do ocieplania ścian bazujących na podłożach mineralnych, w których skład wchodzą np. cegły, beton oraz tynki cementowo-wapienne i cementowe. Za ich pośrednictwem z łatwością przymocujesz do sufitów i ścian laminarne oraz lamelowe płyty z wełny mineralnej.

  • Kleje BOLIX

    W przypadku klejów do styropianu, zakres zastosowań i kompatybilnego podłoża jest bardzo zbliżony, jednak należy zaznaczyć, że nie każdy z tych produktów można użyć w obrębie warstw zbrojnych. Dodatkowo spośród poniższych propozycji warto wyróżnić także klej do ociepleń Bolix UWM, stanowiący rodzaj zaprawy uniwersalnej, wykorzystywanej zarówno do płyt styropianowych, jak i do wełny mineralnej. Zainteresowała Cię przedstawiona przez nas oferta? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, dostępnymi na kartach konkretnych produktów.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Newsletter

Administratorem Państwa danych zawartych w formularzu jest BOLIX S.A. z siedzibą w Żywcu, 34-300, przy ul.Stolarskiej 8; tel.: +48 33 475 06 00, który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@bolix.pl. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem - art. 6 ust. 1 lit a RODO*.Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług marketingowych i informatycznych. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne jeśli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych subskrybentów.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222

    
Porównywarka systemów