• Kleje do ociepleń

    Kleje do ociepleń oraz asortyment, który znajduje się powyżej można podzielić na dwa podstawowe rodzaje - kleje do ociepleń z wełny mineralnej oraz kleje do styropianiu, które idealnie działają w połączeniu z płytami styropianowymi. Jeśli chodzi o pierwszą z wymienionych grup, zaprawy przeznaczone są do wykonywania warstw zbrojnych, a także do ocieplania ścian bazujących na podłożach mineralnych, w których skład wchodzą np. cegły, beton oraz tynki cementowo-wapienne i cementowe. Za pośrednictwem różnego rodzaju klejów do ociepleń z łatwością przymocujesz do sufitów i ścian laminarne oraz lamelowe płyty z wełny mineralnej.

  • Kleje BOLIX

    W przypadku klejów do systemów ociepleń zakres zastosowań i kompatybilnego podłoża jest bardzo zbliżony, jednak należałoby zaznaczyć, że nie każdy z tych produktów można użyć w obrębie warstw zbrojnych. Każdy z naszych produktów posiada informację o możliwościach zastosowania go na wymaganej powierzchni. Dodatkowo spośród poniższych propozycji warto wyróżnić także klej do ociepleń z serii Bolix UWM, stanowiący rodzaj zaprawy uniwersalnej, wykorzystywanej zarówno do płyt styropianowych, jak i do wełny mineralnej. Zainteresowała Cię przedstawiona przez nas oferta? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, dostępnymi na kartach konkretnych produktów, a także do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą zapytania wiadomością email lub do kontaktu telefonicznego. Nasi fachowcy z dużym doświadczeniem, doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów