Kleje dyspersyjne do płytek, drewna i styropianu

  • Kleje dyspersyjne

    Kleje dyspersyjne to jedna z trzech (obok cementowych i reaktywnych) zapraw klejowych, określonych w normie PN-EN 12004. Najprościej można je scharakteryzować jako zawiesiną nierozpuszczalnych żywic, których drobne cząsteczki są wymieszane z wodą. Jego wiązanie następuje po odparowaniu cieczy. Kleje dyspersyjne do drewna i płytek nie zawierają szkodliwych dla środowiska naturalnego rozpuszczalników i innych związków chemicznych.

  • Dyspersyjne kleje od Bolix

    Produkty dostępne w tej kategorii mogą być stosowane na rozmaite rodzaje podłoży - od płyt gipsowo-kartonowych, poprzez tynki gipsowe, panele dekoracyjne, na warstwie zbrojonej systemu ociepleń ścian kończąc. Kleje dyspersyjne od Bolix są cenione przez klientów przede wszystkim za jakość, ale również za wysoką elastyczność czy łatwość aplikacji. Nasze kleje są gotowe do użycia niemal od razu po zakupie, co znacznie usprawnia pracę.

    Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klejów dyspersyjnych do płytek, drewna czy styropianu, dostępnych w tej kategorii, a w przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów