Chemia do mycia i czyszczenia elewacji | Ochrona mikrobiologiczna

  • Chemia do mycia elewacji

    Elewacja chroni ściany twojego domu przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Pełni jeszcze jedną ważną rolę - jest pierwszym elementem budynku, na który pada przelotne spojrzenie przechodniów. Twój dom świadczy o Tobie - dlatego warto zainwestować w dobrą chemię do czyszczenia elewacji.

    Chemia do mycia elewacji Bolix obejmuje zarówno profilaktykę, jak i likwidację powstałych już zanieczyszczeń. W naszej ofercie znajdują się środki do usuwania skażenia mikrobiologicznego, zwalczające glony, porosty, mchy i grzyby. Świetnie sprawdzą się w przypadku renowacji starego, zaniedbanego budynku. W asortymencie chemii do czyszczenia elewacji znajdziesz też środki do zabezpieczające ściany przed agresją mikrobiologiczną. Nasze produkty są łatwe w użytkowaniu. Możesz aplikować je ręcznie lub przy pomocy natrysku.

  • Czysta elewacja w kilka minut!

    Wśród naszej chemii do czyszczenia elewacji znajdziesz też silikonowe farby i tynki. Ich formuła została wzbogacona substancjami mikrobójczymi, dzięki czemu tworzą warstwy odporne na działanie grzybów.

    Nasza chemia do mycia elewacji może być użytkowana zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko. Produkty Bolix tworzymy z myślą o tych, którzy marzą o pięknym, zadbanym domu, ale nie mają czasu na eksperymentowanie. Nasza chemia do czyszczenia elewacji jest skuteczna i niezawodna w każdej sytuacji.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów