Kleje do płytek tarasowych i balkonowych

  • Jaki klej na płytki tarasowe? Oczywiście Bolix!

    Balkon to miejsce, na którym często relaksujemy się w letnie dni. Nie każdy dzień jest jednak ciepły i słoneczny. Płytki położone na balkonie lub tarasie są narażone na ewentualne zalanie, np. podczas ulewy lub podlewania kwiatów. Co zatem zrobić, aby posadzka wypoczynkowego zakątka wyglądała jak nowa przez wiele lat? Podpowiadamy - sięgnij po kleje do płytek balkonowych i na taras Bolix!

    Kleje na tarasy i balkony różnią się od tych, które są stosowane w pomieszczeniach. Przede wszystkim znacznie solidniej wiążą się z podłożem. Odpowiedni klej do płytek tarasowych powinien trzymać na tyle mocno, by między podłożem a kafelkami nie zbierał się żaden brud. Taras lub balkon to miejsce, które jest szczególnie narażone na ten problem - np. podczas wichury lub deszczu. Kurz i piach mogą osłabić wiązania płytek, dlatego dobra przyczepność to podstawa.

  • Właściwości klejów do płytek tarasowych od Bolix

    Ważna jest również mrozoodporność. Kleje na tarasy i balkony niskiej jakości mają tendencję do zamarzania, a następnie wykruszania się pod wpływem obciążenia. Możesz wtedy zauważyć, że kafelki przesuwają się pod stopami lub nieestetycznie odstają. Kleje do płytek tarasowych i balkonowych Bolix są wysoko mrozoodporne. Minusowe temperatury w żaden sposób nie wpływają na ich silne wiązanie oraz przyczepność do podłoża. Jeżeli poszukujesz kleju do płytek tarasowych, który będzie niezawodny w każdych warunkach, koniecznie sięgnij po wyroby marki Bolix. Do tworzenia naszych produktów wykorzystujemy sprawdzone receptury, opracowane przez doświadczonych specjalistów. Kleje do płytek balkonowych i na taras Bolix pozwolą Ci długo cieszyć się eleganckim zakątkiem wypoczynkowym.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów