• Masy bitumiczne do izolacji fundamentów

    Prezentujemy ofertę mas bitumicznych Bolix, przeznaczonych do wykonywania wodochronnych izolacji na zewnątrz budynków oraz we wnętrzach. Można je nakładać ręcznie bądź automatycznie za pomocą aparatu natryskowego. Nadają się do zabezpieczeń fundamentów, piwnic, tarasów, garaży i innych pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci. W asortymencie posiadamy masy bitumiczne kauczukowe oraz lateksowe, a także masy jednoskładnikowe. Te ostatnie zapewniają znakomitą ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV. Natomiast produkty na bazie kauczuku są niezwykle elastyczne i odporne na różnego typu agresywne substancje znajdujące się w gruncie. Dostępna w ofercie masa bitumiczna Bolix jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż membrany, papy czy folie, ponieważ z łatwością pokrywają najbardziej złożone kształty, tworząc powłokę bez spoin.

  • Masa bitumiczna marki BOLIX

    Powierzchnia, na którą nakłada się masę bitumiczną, powinna być starannie umyta z wszelkich zabrudzeń, takich jak kurz, pył, tłuszcz i innych, które mogłyby osłabić przyczepność. Masy dwuskładnikowe można wykorzystać do montowania do fundamentów płyt styropianowych. Nałożenie jednej warstwy masy bitumicznej chroni przed wilgocią, ale dopiero druga i kolejne warstwy tworzą powłokę wodochronną. Nasze materiały bitumiczne nie należy stosować ich na podłożach niechłonnych. Masy kauczukowe oraz te z dodatkiem polimerów można z kolei nakładać na lekko wilgotne podłoża. Informacja o zakresie temperatur, przy którym dozwolona jest aplikacja, znajduje się na kartach technicznych poszczególnych produktów. Przed użyciem należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów