Masy bitumiczne - kauczukowe, lateksowe, do izolacji fundamentów

 • Czym jest masa bitumiczna?

  Podstawowym składnikiem mas bitumicznych są kruszywa, lepiszcza oraz wypełniacze. Mieszanka ta jest powszechnie używana w przemyśle budowniczym. Masa bitumiczna używana jest również do izolacji fundamentów, zabezpieczania ścian przed wilgocią oraz mocowania styropianów. Tworzy ona niezwykle wytrzymałe powłoki, które ciężko uszkodzić i rozerwać.

  Masa bitumiczna do izolacji może być wzbogacana różnymi dodatkowymi składnikami. Z pomocą takiej mieszanki można sporządzić wytrzymałe zabezpieczenia przed wilgocią. Bitumiczne masy izolacyjne nadają się idealnie na taras lub balkon. Taki produkt można nakładać ręcznie lub przy pomocy natrysku - niezależnie jaką technikę wybierzesz, zaprawa schnie tak samo szybko. Masy hydroizolacyjne z dodatkiem kauczuku mogą być aplikowane nawet na lekko zawilgocone podłoża.

  Izolacja fundamentów masą bitumiczną jest niezwykle prosta, szybka i przyjemna. Wykonaj niezawodną osłonę przeciwwodną za pomocą naszej masy bitumicznej do fundamentów! Produkt jest elastyczny, jego warstwy można łatwo wygładzić kielnią. Masy bitumiczne do hydroizolacji mogą być również wykorzystane do klejenia płyt XPS.

 • Masy bitumiczne do izolacji fundamentów

  Prezentujemy ofertę mas bitumicznych Bolix, przeznaczonych do wykonywania wodochronnych izolacji na zewnątrz budynków oraz we wnętrzach. Nasze masy bitumiczne do izolacji fundamentów można nakładać ręcznie bądź automatycznie za pomocą aparatu natryskowego. Nadają się do zabezpieczeń fundamentów, piwnic, tarasów, garaży i innych pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci. W asortymencie posiadamy masy bitumiczne lateksowe, a także masy jednoskładnikowe. Te ostatnie zapewniają znakomitą ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV. Natomiast produkty na bazie kauczuku są niezwykle elastyczne i odporne na różnego typu agresywne substancje znajdujące się w gruncie. Dostępna w ofercie masa bitumiczna do izolacji marki Bolix jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż membrany, papy czy folie, ponieważ z łatwością pokrywają najbardziej złożone kształty, tworząc powłokę bez spoin.

  Jeżeli nie jesteś pewien, jaką masę izolacyjną do fundamentów wybrać, nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji!

 • Masa bitumiczna marki BOLIX

  Powierzchnia, na którą nakłada się bitumiczną masę, powinna być starannie umyta z wszelkich zabrudzeń, takich jak kurz, pył, tłuszcz i inne, mogące osłabić przyczepność. Masy dwuskładnikowe można wykorzystać do montowania do fundamentów płyt styropianowych. Nałożenie jednej warstwy masy bitumicznej do hydroizolacji chroni przed wilgocią, ale dopiero druga i kolejne warstwy tworzą powłokę wodochronną. Nasze materiały bitumiczne nie należy stosować na podłożach niechłonnych. Masy kauczukowe na taras oraz te z dodatkiem polimerów można z kolei nakładać na lekko wilgotne podłoża. Zastosowanie naszego wyrobu w charakterze masy bitumicznej na fundament będzie skuteczną ochroną przed wpływem czynników atmosferycznych przez długie lata.

  Informacja o zakresie temperatur, przy których dozwolona jest aplikacja, znajduje się na kartach technicznych poszczególnych produktów. Przed użyciem należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

    

Znajdź przedstawiciela w Twojej okolicy

Wystarczy wpisać własny kod pocztowy, a nasz system znajdzie najbliższego, autoryzowanego dystrybutora.

Znajdź punkty sprzedaży produktów Bolix

Wyszukaj najbliższy punkt oferujący nasze produkty.

    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8, 34-300 Żywiec środkami komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych (informacji handlowej) w formie newsletteru. Zapisując się na newsletter przyjęłam/przyjąłem do wiadomości, że ... Czytaj więcej »

Śledź nas

Infolinia + 48 801 650 222
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest
Bolix S.A. z siedzibą przy ul. Stolarskiej 8 w Żywcu.
Szczegółowe informacje dostepne na stronie: Klauzula informacyjna

    
Porównywarka systemów